Jacek Pulikowski i ks. Piotr Pawlukiewicz

Wallander serial szwedzki Możliwość komentowania Jacek Pulikowski i ks. Piotr Pawlukiewicz została wyłączona 106

Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszą się książki chrześcijańskie. Obserwuje się, że coraz więcej osób po nie sięga. Być może pragną znaleźć w tych książkach odpowiedzi na najistotniejsze pytania w sprawie sensu życia, czy ich żywot obchodzi Boga, czy On interesuje się nimi. Pragną znaleźć też w książkach chrześcijańskich wszelkich rad czy wskazówek, jak pielęgnować relację z Bogiem, jak się modlić, jak czytać Pismo Święte czy też wiele innych. Trzeba wyraźnie przyznać, że opublikowano krocie książek chrześcijańskich, które są istotnie dobre, podają wiele dobrych wskazówek, ich autorzy pokierują czytelnika poprzez wnikliwe i precyzyjne wnioski. Pomimo tego wiele jest takich książek chrześcijańskich, które są do kitu, pewne wypowiedzi są naciągane, wielokrotnie większość książki to nonsensowne lanie wody czy treść tak wydumana, że żadną miarą się nie odnosi do realnego życia chrześcijanina.

Niewątpliwie dla wielu osób uznany jest ks. Piotr Pawlukiewicz. Krocie prawdopodobnie brało udział w rekolekcjach przez niego celebrowanych czy też może słuchało jakiejś prelekcji odnośnie do płciowości. Niewątpliwie słucha sią ks. Pawlukiewicza z zapartym tchem, dobrego żartu jest pod dostatkiem, no i ewidentnie jego słowa docierają do samego serca. Interesujące jest jego przygotowanie. Skończył oczywiście seminarium duchowne w Warszawie, ponadto skończył retorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i homiletykę na KUL. Ogromnym zamiłowaniem cieszą się jego różne książki. I tak ks. Pawlukiewicz pisze zwłaszcza do młodych o wielu zagadnieniach: o wolności, o seksualności, płciowości, o relacjach młodzieży z rodzicami. Należałoby z tymi książkami zapoznać się, ponieważ dają niemało pożytecznych porad, choć to co innego, co na żywo słuchać ks. Pawlukiewicza.

Dziś dużo młodych ludzi jest zabłąkanych i szuka przewodnika, który pokazałby im drogę do autentycznego szczęścia. Niezbicie takim autorytetem i przewodnikiem dla młodych, przede wszystkim tych, którzy postanawiają zawrzeć związek małżeński, jest pan Jacek Pulikowski. Jest on znany przede wszystkim z tego, iż w poradni rodzinnej pomaga wielu małżeństwom w ich częstokroć tragicznych problemach. Wskazuje też drogę do autentycznego szczęścia małżeńskiego wielu młodym ludziom, którzy są atakowani zewsząd przez współczesny świat, który przepisuje swoją receptę na szczęście, niestety, nieprawdziwą. Jacek Pulikowski wydał wiele książek odnośnie do małżeństwa i rodziny, które czyta się lekko i z usmiechem. Pan Jacek Pulikowski ma żonę i ma trójkę dzieci. W jego książkach można odnaleźć ogrom rzetelnych porad dla mężczyzn i kobiet, zarówno młodych i nieco starszych.

Jacek Pulikowski i ks. Piotr Pawlukiewicz
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top