Michael Katz Krefeld – Wykolejony

Szwedzkie pisarki kryminałów Możliwość komentowania Michael Katz Krefeld – Wykolejony została wyłączona 14

W przerażającym półświatku słowiańskiej mafii nie ma miejsca na litość i skrupuły. Podobnie jak w piwnicy szalonego mordercy zamieniającego kobiety w białe posągi.

Przymusowo urlopowany policjant Thomas „Ravn” Ravnsholdt ma jedno najważniejsze zadanie – sięganie dna i eksplorowanie knajp z alkoholem. Gdy w jednym barze kończy mu się kredyt idzie do innego aby, odurzony maksymalną ilością alkoholu, móc zasnąć i zapomnieć o tragedii, która go spotkała.

Witajcie w świecie Kruka

Thomas „Ravn” – Kruk nie zapomniał jak być policjantem, w dodatku dobrym. Praca była jego uzależnieniem, narkotykiem najlepszym na świecie. Masza też lubiła swoją pracę, a na pewno profity, które z niej miała. Ekskluzywne ciuchy, torebki, luksusowe kosmetyki i ukochany chłopak, którym mogła się pochwalić. Zarówno jej życie, jak i Kruka pękają jak bańka mydlana w jednej maleńkiej chwili, bo utracili czujność, bo zaufali instynktom, bo wierzyli że wszystko będzie dobrze. Thomas wyrusza na poszukiwania Maszy jak w drogę ku odkupieniu, jakby chciał przez to cofnąć czas i zagłuszyć wyrzuty sumienia. Odkupić swoje winy i zrobić w końcu coś dobrego.

Wykolejony jest pierwszym tomem z cyklu z detektywem Thomasem Ravnsholdtem, który dostępny będzie w księgarniach od 5 czerwca. Polecam!

Dziękuję Wydawnictwu Literackiemu za przesłanie egzemplarza do recenzji.

Michael Katz Krefeld – Wykolejony
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top