Przedkonkursowy sondaż

Szwedzkie kryminały książki Możliwość komentowania Przedkonkursowy sondaż została wyłączona 8

Nie mogę zdecydować się, którą książkę wybrać jako nagrodę główną do konkursu, dlatego postanowiłam zaangażować Was. Teraz wszystko jest w Waszych rękach, głosując wybierzecie nagrodę, a potem o nią zawalczycie! :-) Zapraszam do głosowania także tych, którzy mieli okazję książki przeczytać! Sondaż trwać będzie do niedzieli do 23:59.

Te krótkie notatki pomogą Wam dokonać wyboru:

Anders de la Motte – geim

Henrik HP Pettersson to 30-letni kombinator i próżniak. Pewnego dnia zostaje zaproszony do Gry w Alternatywną Rzeczywistość, gra go wciąga bardziej niż własne życie. Otrzymuje rewelacyjne noty od fanów i szybko staje się gwiazdą. Inspektor Rebecca Normén jest jego przeciwieństwem. Kontroluje swoje życie w każdym szczególe i szybko pnie się po szczeblach kariery. Podczas gdy gra stopniowo wkracza w życie HP i Rebecki, ich światy nieuchronnie się łączą.

Lena Oskarsson – Plac dla dziewczynek

Urokliwe miejsce na szwedzkiej prowincji, gdzie urodziła się Astrid Lindgren. Brutalne morderstwo burzy sielankę i elektryzuje miejscową społeczność. Oprócz policji własne śledztwo prowadzi również jedna z mieszkanek – Zuza Wolny, imigrantka z Polski. Szuka nie tylko mordercy, ale również miłości i nie powstrzymuje jej nawet to, że na jednym zabójstwie się nie kończy.

Sofie Sarenbrant – 36 tydzień

Koniec lata w Brantevik, małej wiosce rybackiej. Dwa małżeństwa spędzają razem ostatni tydzień wakacji. Johanna i Agnes, najlepsze przyjaciółki, wkrótce urodzą dzieci. Mąż Agnes każdego dnia prowokuje kłótnie. Przyjaciele chcąc załagodzić konflikt i wybierają się na wieczór karaoke. Agnes, zdenerwowana zachowaniem pijanego męża, wychodzi. Rano okazuje się, że zniknęła. Wkrótce wydarzenia przybierają niespodziewany obrót.

Która z książek będzie nagrodą w konkursie szwedzkich kryminałów?

  • Lena Oskarsson – Plac dla dziewczynek (62%, 13 Głosów)
  • Anders de la Motte – geim (24%, 5 Głosów)
  • Sofie Sarenbrant – 36 tydzień (14%, 3 Głosów)

Liczba głosów: 21

Przedkonkursowy sondaż
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top