Przedkonkursowy sondaż

Szwedzkie kryminały książki Możliwość komentowania Przedkonkursowy sondaż została wyłączona 17

Nie mogę zdecydować się, którą książkę wybrać jako nagrodę główną do konkursu, dlatego postanowiłam zaangażować Was. Teraz wszystko jest w Waszych rękach, głosując wybierzecie nagrodę, a potem o nią zawalczycie! :-) Zapraszam do głosowania także tych, którzy mieli okazję książki przeczytać! Sondaż trwać będzie do niedzieli do 23:59.

Te krótkie notatki pomogą Wam dokonać wyboru:

Anders de la Motte – geim

Henrik HP Pettersson to 30-letni kombinator i próżniak. Pewnego dnia zostaje zaproszony do Gry w Alternatywną Rzeczywistość, gra go wciąga bardziej niż własne życie. Otrzymuje rewelacyjne noty od fanów i szybko staje się gwiazdą. Inspektor Rebecca Normén jest jego przeciwieństwem. Kontroluje swoje życie w każdym szczególe i szybko pnie się po szczeblach kariery. Podczas gdy gra stopniowo wkracza w życie HP i Rebecki, ich światy nieuchronnie się łączą.

Lena Oskarsson – Plac dla dziewczynek

Urokliwe miejsce na szwedzkiej prowincji, gdzie urodziła się Astrid Lindgren. Brutalne morderstwo burzy sielankę i elektryzuje miejscową społeczność. Oprócz policji własne śledztwo prowadzi również jedna z mieszkanek – Zuza Wolny, imigrantka z Polski. Szuka nie tylko mordercy, ale również miłości i nie powstrzymuje jej nawet to, że na jednym zabójstwie się nie kończy.

Sofie Sarenbrant – 36 tydzień

Koniec lata w Brantevik, małej wiosce rybackiej. Dwa małżeństwa spędzają razem ostatni tydzień wakacji. Johanna i Agnes, najlepsze przyjaciółki, wkrótce urodzą dzieci. Mąż Agnes każdego dnia prowokuje kłótnie. Przyjaciele chcąc załagodzić konflikt i wybierają się na wieczór karaoke. Agnes, zdenerwowana zachowaniem pijanego męża, wychodzi. Rano okazuje się, że zniknęła. Wkrótce wydarzenia przybierają niespodziewany obrót.

Która z książek będzie nagrodą w konkursie szwedzkich kryminałów?

  • Lena Oskarsson – Plac dla dziewczynek (62%, 13 Głosów)
  • Anders de la Motte – geim (24%, 5 Głosów)
  • Sofie Sarenbrant – 36 tydzień (14%, 3 Głosów)

Liczba głosów: 21

Przedkonkursowy sondaż
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top