Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Millenium film szwedzki Możliwość komentowania Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie została wyłączona 50

Książek poświęconych motywacji jest tyle, że trudno je nawet zliczyć. W wielu przypadkach nie ma nawet sensu po nie sięgać, bo i tak czytelnik nie znajdzie w nich niczego przydatnego.

Tym razem jest inaczej

Jak wygląda sprawa w przypadku publikacji „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”? Po tę książkę trzeba sięgnąć! Nieprawdą jest, że przeczytanie jej w całości od razu zrobi z nas milionerów, ale na pewno uświadomi nam, że osoby osiągające sukcesy naprawdę inaczej patrzą na pewne rzeczy.

Autor (T. Harv Eker) opisuje wszystko w sposób przystępny, a czytelnik niejednokrotnie uśmiechnie się podczas lektury. Prezentowane w książce porady niekoniecznie przypadną wszystkim do gustu, ale nawet jeżeli zaczniemy stosować jedną lub dwie z nich, to na pewno nam się to opłaci.

Objętość to nie wszystko

Książka nie ma dużej ilości stron, ale pomimo tego została podzielona na dwie części. W pierwszej z nich można dowiedzieć się interesujących rzeczy na temat pieniędzy. Nauczymy się między innymi tego, jak można skorygować nieodpowiedni schemat pieniędzy.

W części drugiej znaleźć można siedemnaście myślowych przykładów, które doskonale pokazują różnice pomiędzy osobami biednymi a tymi, którym udało się osiągnąć sukces.

Jedyną rzeczą, która może przeszkadzać podczas lektury to zbyt częste reklamowanie kursów prowadzonych przez autora, ale jak Eker sam przyznaje: jeżeli jest się w czymś dobrym, trzeba się tym chwalić.

Gdy już przeczytamy „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”, to zgodnie z sugestią autora, możemy przekazać książkę komuś bliskiemu lub też odstawić ją na półkę, aby sięgnąć po nią w przyszłości.

„Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”
T. Harv Eker
Wydawnictwo: Studio EMKA

Author

Related Articles

Back to Top