Księżniczka z lodu

Szwedzkie kryminały film Możliwość komentowania Księżniczka z lodu została wyłączona 80

Erika Falck przyjeżdża do Fjallbacki, aby uporządkować dom po swoich rodzicach, którzy nagle zmarli. Jest pisarką, która właśnie teraz boryka się z blokadą twórczą, ponadto jej przyjaciółka z dzieciństwa zostaje zamordowana, a młodsza siostra walczy z tyranizującym mężem. Myślała, że w urokliwej (latem) nadmorskiej miejscowości odnajdzie spokój i wenę. Jakże się początkowo myliła…

Miasteczko ze szwedzkich snów

Fjallbacka to nadmorska miejscowość, głównie letni kurort Szwedów. Mieszkała tutaj Ingrid Bergman i mieszkała Camilla Lackber – autorka powieści. Jest bardzo urokliwa, zwłaszcza latem i wydawałoby się, że nic złego nie może się w niej przytrafić. Aż pewnego dnia, spokój i rutynę mieszkańców burzy morderstwo miejscowej piękności.

Erika i Patrik

O tym jak nieprzewidywalny jest los można pisać wiele, ale jak odnaleźć miłość w okolicznościach śmierci i brutalnego morderstwa? Erika Falck, pisarka, zaczyna coraz bardziej angażować się w śledztwo prowadzone przez swojego kolegę ze szkolnej ławy – Patrika. Jednocześnie nawiązują romans, którego każde obawia się końca. Patrik jest świetnym policjantem, chyba najlepszym jaki ma komisariat w Tanumshede, ale jego ślamazarny i niekompetentny szef odbiera mu chęć prowadzenia skomplikowanego śledztwa. Dlatego Erika, ze swoją pisarską dociekliwością, jest mu niezwykle pomocna. Tych dwoje będzie bohaterami kolejnych części kryminałów Camilli Lackberg.

Księżniczka z lodu
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Author

Related Articles

Back to Top