Ofiara losu

Szwedzkie kryminały film Możliwość komentowania Ofiara losu została wyłączona 21

Właśnie gdy pracę w komisariacie policji w Tanumshade rozpoczyna sympatyczna Hanna, Patrik rusza na miejsce wypadku samochodowego. Nowa policjantka stanowi w nie lada zjawisko w komisariacie, przede wszystkim dla kolegów ze starszego pokolenia. Hanna jest miła, świetnie wykształcona, ambitna, jednak sprawia wrażenie, jakby nosiła jakąś tajemnicę.

Promocja (nie)zaplanowana

A jak zapewnić świetną promocję gminy w telewizji? Dla włodarzy nie ma najmniejszych wątpliwości, że zebranie kilku nieudaczników z reality show pokroju „Big Brother” i „Bar”, kręcenie ich gdy pracują, piją i kłócą się między sobą będzie magnesem na przyszłych turystów. Nie mogli się bardziej przeliczyć, gdy jedna z uczestniczek zostaje znaleziona martwa…

Może tak wrócić do pracy?

U Eriki w domu dzieje się istne wariactwo. Do ślubu z Patrikiem zostało jej kilka tygodni a ona nie ma sukienki, on garnituru, nie ustalili menu i listy gości. Wszystko sypie jej się na głowę i w dodatku myśli, jak to Patrik ma dobrze, że może pracować, a ona ciągle zmienia pieluchy. Prócz opieki nad córką, sprawuje też pieczę nad swoją siostrą, przeżywającą traumę po śmierci byłego męża, i dwójką jej dzieci. To wszystko powoduje, że Erika coraz częściej ma chwile zwątpienia.

Ofiara losu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top