Dallas 93 – sprawdź, zanim kupisz

Millenium film szwedzki Możliwość komentowania Dallas 93 – sprawdź, zanim kupisz została wyłączona 22

Zamiast narzekać na ceny książek, lepiej zadać sobie trochę trudu i poszukać jakiejś ciekawej okazji cenowej. Co prawda nie zawsze nam się to uda, ale niczego przecież nie mamy do stracenia.

Większy nie znaczy tańszy

W przypadku książek jest niestety tak, że duże sklepy nie zawsze mają najniższe ceny i bardzo często okazuje się, że o wiele korzystniejszą ofertę znajdziemy w niewielkiej księgarni internetowej, która prowadzona jest przez kilka, a w skrajnych przypadkach nawet przez jedną osobę. Jak już ostatnio wspominaliśmy, zawsze też można spróbować szczęścia na aukcjach, ale jeżeli założymy, że interesują nas jedynie nowe pozycje, warto zapoznać się z dalszą częścią niniejszego tekstu.

Dallas ’63

Książką, której cenę postanowiliśmy porównać w kilku znanych księgarniach internetowych jest „Dallas ’63” autorstwa Stephena Kinga. Dlaczego akurat ten tytuł? Ponieważ King uznawany jest za jednego z najpoczytniejszych pisarzy, a jego najnowsza książka na pewno skusi wielu czytelników.

Chociaż książka ukaże się dopiero 8 listopada, to internetowe księgarnie już teraz umożliwiają zamawianie jej w przedsprzedaży i na podanych przez nie cenach oparliśmy poniższe zestawienie.

Cena rynkowa powieści „Dallas ’63” wynosi 49 złotych, jednak we wszystkich uwzględnionych przez nas księgarniach można ją kupić w niższej cenie, co jest dużym plusem. Przejdźmy jednak do konkretów:

1. Amazonka – 36,99 zł
2. Albertus – 38,80 zł
3. Gandalf – 39,10 zł
4. Merlin – 40,94 zł
5. Empik – 41,99 zł

Warto zwrócić uwagę na pierwszy sklep internetowy Amazonka, w którym za „Dallas ’63” zapłacimy niecałe 37 złotych, co w porównaniu z Empikiem (zajmującym ostatnie miejsce w naszym zestawieniu) pozwoli nam zaoszczędzić 5 złotych. Pamiętajmy jednak, że w wielu przypadkach będziemy musieli doliczyć do tego również koszty przesyłki.

Tanie książki coraz częściej pojawiają się również w marketach, czego najlepszym przykładem ostatnimi czasy jest Biedronka.

Author

Related Articles

Back to Top