Taniec ze smokami. Część 2

Wallander serial szwedzki Możliwość komentowania Taniec ze smokami. Część 2 została wyłączona 21

Już za niecały miesiąc miłośnicy serii Pieśń lodu i ognia będą mogli sięgnąć po polskie wydanie książki „Taniec ze smokami. Część 2”.

Fabuła Tańca ze smokami

Opis oparty na materiałach udostępnionych przez wydawcę:
Przyszłość Siedmiu Królestw jest bardzo niepewna, szczególnie że Daenerys Targaryen – ostatni przedstawiciel swojego rodu – władający miastem zbudowanym na pyle i śmierci ma wielu wrogów. Tyrion Lannister ucieka Westeros, a za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda. Wraz ze swoimi tajemniczymi towarzyszami wyrusza do Daenerys, czego konsekwencją może być pozbawienie Daenerys praw do westeroskiego tronu.

George R. R. Martin

Pisarz George Raymond Richard Martin urodził się 20 września 1948 roku w Bayonne (New Jersey). Zdobył wiele nagród, w tym na przykład: nagrody Nebula i Hugo, World Fantasy Award oraz Bram Stoker Award.

Powieści Martina zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. Dużą popularność w Polsce przyniósł mu serial „Gra o Tron”, który oparty jest na sadze Pieśń Lodu i Ognia. Producentem serialu jest HBO.

Wybrana bibliografia

– „Gra o tron – 1996 r.,
– „Starcie królów” – 1999 r.,
– „Nawałnica mieczy” – 2000 r.,
– „Taniec ze smokami” – 2011 r.

Druga część powieści „Taniec ze smokami” ukaże się 21 lutego 2012 roku nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka. Książka będzie dostępna w cenie 45,00 złotych.

Taniec ze smokami. Część 2
Tytuł oryginalny: A Dance With Dragons
Seria: Pieśń lodu i ognia
Autor: George R. R. Martin
Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo
Ilość stron: 760

Author

Related Articles

Back to Top