Nowości wydawnicze – październik-listopad

Millenium film szwedzki Możliwość komentowania Nowości wydawnicze – październik-listopad została wyłączona 30

Pierwszą z prezentowanych nowości na chłodne, listopadowe wieczory jest publikacja „Listy Lem-Mrożek”. Znaleźć w niej można liczną korespondencję pomiędzy dwoma cenionymi pisarzami.

Listy Lem-Mrożek

Jeden z nich zajmował się fantastyką, a drugi dramatem i groteską, jednak nie przeszkodziło im to w nawiązaniu długotrwałej przyjaźni. Chociaż nie powinno się zaglądać do cudzej korespondencji, to w tym przypadku ciekawość może zwyciężyć.

Listy Stanisława Lema i Sławomira Mrożka wydane w formie książki „Listy Lem-Mrożek” ukażą się nakładem Wydawnictwa Literackiego już 3 listopada bieżącego roku. Niestety, wysoka cena (59,90 zł) może zniechęcić wielu czytelników.

Latarnik

Pod tym tytułem nie kryje się jednak popularna lektura, a najnowszy kryminał, którego autorką jest Camilla Lackberg. Morderstwo + kobieta uciekająca nocą wraz ze swoim synkiem + dochodzenie inspektora Patrika Hedströma, które ujawni wiele nieoczekiwanych rzeczy. Czy będzie to przepis na udany kryminał?

Wydawnictwo Czarna Owca dziewiątego listopada wprowadzi do sprzedaży książkę, która pozwoli nam się o tym przekonać. „Latarnik” dostępny będzie w cenie 39,90 zł.

Życie

Keith Richards to niezwykle barwny i oryginalny artysta i prawdopodobnie tak samo jest z jego autobiografią. Wspomnienia gitarzysty kultowego The Rolling Stones po raz pierwszy dostępne będą w języku polskim.

Za autobiografię Keitha Richardsa zatytułowaną „Życie”, która ukaże się dziewiątego października 2011 roku nakładem Wydawnictwa Albatros trzeba będzie zapłacić 54,90 zł.

Alef

Najnowsza książka Paulo Coelho „Alef” dostępna już jest w księgarniach i w tym przypadku opis jest całkowicie zbędny. Miłośnicy pisarza z przyjemnością przeczytają każdą jego książkę, podczas gdy pozostali czytelnicy nie dadzą rady przez nie przebrnąć.

„Alef” ukazał się nakładem Wydawnictwa Drzewo Babel w cenie 36,90 zł.

Author

Related Articles

Back to Top