Targi książki w Krakowie

Dziewczyna z tatuażem szwedzka wersja Możliwość komentowania Targi książki w Krakowie została wyłączona 7

W dniach 3 – 6 listopada odbędą się Krakowskie Targi Książki, na których będzie można zapoznać się z ofertami wielu wydawnictw i różnego rodzaju firm, które związane są z książkami.

Będzie to już piętnasta tego typu impreza, więc może ze stanem czytelnictwa w Polsce wcale nie jest tak źle?

Kilkuset wystawców

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez organizatorów, na imprezie pojawi się ponad 500 wystawców, wśród których będzie można znaleźć popularne wydawnictwa (jak również te mniej znane, co wcale nie oznacza, że mniej interesujące).

Zaproszeni goście

Na Targach Książki w Krakowie nie zabraknie również polskich pisarzy, bo przecież to oni swoją pracą dostarczają czytelnikom radości. Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi: Joanna Adamik, Artur Andrus, Ewa Bauer, Artur Barciś, Alan Bradley, Józef Bratko, Rafał Bryndal, dr Paulina Chmielewska, Jacek Delong, Marlena de Blasi Agnieszka Frączek, Michał Gałek i inni.

Jeżeli jednak zależy nam szczególnie na spotkaniu z naszym ulubionym autorem, to musimy najpierw sprawdzić, którego dnia targów i o której godzinie będzie on dostępny, abyśmy na darmo nie tracili swojego casu.

Program towarzyszący imprezie

Oprócz oferty wydawnictw i autorów, również w wiele innych atrakcji ma obfitować program towarzyszący imprezie. Będzie zatem program skierowany do najmłodszych czytelników, program poświęcony nowym mediom, program dla osób związanych z branżą księgarską oraz liczne spotkania na stoiskach i w salach seminaryjnych. Będzie zatem w czym przebierać!

Na oficjalnej stronie Targów Książki w Krakowie można znaleźć szczegółowy program imprezy i listę wszystkich zaproszonych gości, a także ceny biletów i godziny otwarcia.

Targi książki w Krakowie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top