Sofie Sarenbrant – 36 tydzień

Sarenbrant - 36 tydzieńCzytanie tej książki przed snem grozi koszmarami. Niestety wypróbowałam na własnej skórze i książkę polecam, ale koszmarów nie.

Sofie Sarenbrant utkała thriller z własnych obaw i lęków przed tym, co może się stać młodej ciężarnej kobiecie. I wcale nie miała na myśli różnych medycznych powikłań i komplikacji stanu błogosławionego, swoje obawy skierowała na czyhające zło. A dokładnie na zwyrodnialca, który prawdopodobnie poluje na przyszłe matki.

Książka napisana jest z kilku perspektyw i punktów widzenia na zaginięcie Agnes – dziewczyny spodziewającej się drugiego dziecka. Krąg najbliższych jej osób powoli traci nadzieję, że kiedykolwiek odnajdzie się żywa, policja jest w kropce, zaginięciu brakuje wyraźnego motywu, a wiekowy już dziennikarz kryminalny za wszelką cenę chce na historii zdobyć uznanie. A rozwiązanie tej sprawy jest tak blisko…

Podobne wpisy

  • Brak podobnych wpisów
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  • Edyta

    36 tydzień Sofie Sarenbrant to moja pierwsza książka kryminał skandynawski po polsku (mieszkałam w Szwecji 4 lata więc troszkę czytałam po szwedzku) spodobała mi się bardzo i właśnie zakupiłam jej drugą część 🙂 Bardzo się cieszę że takie kryminały lądują u nas na półkach w Polsce ponieważ wiem na co stać Szwedów i uwielbiam ich akcje 🙂
    Polecam tą książkę!
    pozdrawiam
    Edyta