Bogaty ojciec i Bogata kobieta

Wallander serial szwedzki Możliwość komentowania Bogaty ojciec i Bogata kobieta została wyłączona 48

Wiele osób widzi go jako postać kontrowersyjną, ponieważ wskazówki przez niego oferowane mogą doprowadzić do totalnej transformacji myślenia. Tymczasem zdecydowana większość osób, które czytały jego książki twierdzi wyraźnie: ich życie nie potoczyłoby się tym torem, gdyby nie Robert Kiyosaki. Nierzadko osoby, które spotkały się z jego twórczością, zaczynają całkowicie w inny sposób myśleć. Po raz pierwszy w życiu zdają sobie sprawę, że można zyskiwać pieniądze całkiem innym sposobem niż praca na etacie, że warto ustanowić swoją własną firmę lub zaciekawić się inwestowaniem na giełdzie czy w nieruchomości. Lekki styl książek Roberta Kiyosaki powoduje, że czyta się je błyskawicznie, a równocześnie forma ich napisania sprawia, że dużo informacji utrwala się w pamięci. Z całą pewnością jest to lektura, którą można polecić.

Najpierw trzeba by sięgnąć po kultową książkę otwierającą całą serię tego autora pt. “Bogaty ojciec biedny ojciec“. Kiyosaki zwraca uwagę w niej zwłaszcza na poradach, których w dzieciństwie udzielił mu “bogaty ojciec”, który był faktycznie ojcem jego kolegi. Równocześnie stawia naprzeciw te sugestie tradycyjnemu rodzajowi wychowania, który krzewił jego własny ojciec (”biedny ojciec”). Według spostrzeżeń biednego ojca należy jak najlepiej się uczyć, by dostać się na dobre studia i otrzymać dobrą pracę. Kiyosaki sugeruje, że to może miało rację bytu kilkadziesiąt lat temu, ale dziś świat działa absolutnie inaczej. Współcześnie powinno się brać życie we własne ręce i w zamian szukania dobrej pracy, stać się przedsiębiorcą i zatrudniać innych. Cała seria książek Roberta Kiyosaki rozwija te poglądy, równocześnie ucząc jak zyskać umiejętności do prowadzenia firmy, jak inwestować na giełdzie lub na rynku nieruchomości.

Wskazane jest ponadto zaciekawić się książką bardzo bliską takiemu podejściu, której autorką jest żona Roberta, Kim Kiyosaki. Książka nosi tytuł “Bogata kobieta” i spostrzega, że pomyłką wielu kobiet jest uzależnianie swojej egzystencji materialnej jedynie od mężczyzn. Autorka zwraca uwagę, że kobiety także mogą dobrze radzić sobie na rynku. Książka obejmuje praktyczne rady w kwestii zarabiania dla kobiet, a jej lektura zapewnia podstawowe umiejętności potrzebne do pomnażania swojego bogactwa.

Bogaty ojciec i Bogata kobieta
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top