Mali pisarze poszukiwani

Dziewczyna z tatuażem szwedzka wersja Możliwość komentowania Mali pisarze poszukiwani została wyłączona 20

Pisarka Paulina Wilk poszukuje młodych pisarzy, którzy pomogą jej w napisaniu kolejnej książki o przygodach misia Kazimierza.

Autorski rozdział

Każdy kto chciałby wziąć udział w konkursie, musi wymyślić przygodę, którą przeżyje Kazio. Zwycięska praca rozpocznie nowy tom zatytułowany „Podróże misia Kazimierza”. Warto pamiętać o tym, że jeśli dziecko jest jeszcze małe, organizatorka dopuszcza możliwość spisania historii przez rodziców. Nazwisko laureata znajdzie się na okładce książki, a on sam wraz z pisarką nagra autorski rozdział w wersji audio. Oczywiście, każdy uczestnik konkursu otrzyma audiobooka o podróżach misia.

Seria przygód o misiu Kazimierzu skierowana jest zarówno do dzieci jak i do dorosłych, a wspólne jej czytanie ma być pomostem do wzajemnego zrozumienia. Główny bohater, czyli miś Kazimierz jest bardzo dobrym nośnikiem dziecięcych marzeń i przeżyć. Jak wypowiada się pisarka – dzieci powinny być nie tylko czytelnikami historii o misiu, ale także ich współtwórcami.

Dwie części

Póki co, Miś Kazimierz doczekał się dwóch książek. Pierwsza część serii to „Przygody misia Kazimierza”, w której główny bohater ucieka ze sklepu i trafia w ręce dziewczynki o imieniu Ania, która pokazuje mu świat uczuć i moc przyjaźni. Druga to „Lato misia Kazimierza”, w której miś spędza wakacje ze swoimi przyjaciółmi poznając smak zwycięstwa i porażki.

Paulina Wilk – autorka serii książek o przygodach misia Kazimierza obecnie pracuje także w „Tygodniku Powszechnym”, gdzie zajmuje się zmianami i nowymi trendami w społeczeństwie i kulturze. Pisarka ma na swoim koncie współpracę z magazynem „Obserwacje”, „Rzeczpospolitą” i „Plus Minus”, gdzie publikowała eseje i teksty publicystyczne.

Mali pisarze poszukiwani
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top