[ buzz ] – Anders de la Motte

Szwedzkie pisarki kryminałów Możliwość komentowania [ buzz ] – Anders de la Motte została wyłączona 21

Ucieczka przed grą zdaje się być doskonałym sposobem na życie. Potrzeba tylko mnóstwa pieniędzy, alkoholu, skrętów i przypadkowej miłości, ale HP to wszystko ma nawet z nadwyżką. Żyć nie umierać?

Henrik „HP” Petterson, znany bohater z [ geim ] ukrywa się w coraz egzotyczniejszych miejscach. Stara się nie wychylać by nie wzbudzać podejrzeń ciekawskich typków. Nudę zabija wymyślaniem nowych tożsamości, ale i tak brakuje mu tych „wybitnych momentów” naszpikowanych adrenaliną. Chłopak ucieka, choć nie bardzo już wie przed czym i przed kim. Permanentny stan zamroczenia alkoholowego potęguje dodatkowo paranoję, że gra ciągle ma go na oku. Dokąd więc uciekać i czy powrót do Szwecji na prawdę jest już przesądzony?

Nie mogłam się nachwalić pierwszej części trylogii i podobnie jest z [ buzz ]. Anders de la Motte naszpikował ten thriller żywymi dialogami, niegrzecznymi pyskówkami, zwrotami akcji i niespodziankami. Książki Andersa de la Motte czyta się sensacyjnie szybko i na jednym wdechu. Rozrywka w sam raz na nadchodzącą majówkę, którą szczerze polecam.

Dziękuję wydawnictwu Czarna Owca za przesłanie książki do recenzji.

[ buzz ] – Anders de la Motte
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

Back to Top