Asa Larsson – Krew, którą nasiąkła

Po tragicznych wydarzeniach sprzed kilkunastu miesięcy Rebeka wraca w okolice Kiruny. W poszukiwaniu utraconego życia poznaje siebie na nowo, ale czy dostanie drugą szansę?

Asa Larsson - Krew ktora nasiaklaOdsunięta na zawodowy boczny tor Rebeka pełni rolę maskotki kancelarii i zjawiska prawie nadprzyrodzonego, które staje się deserem, wisieńką na trocie firmowych imprez. Dawniej ta ambitna dziewczyna nie pozwoliłaby nikomu wejść na głowę, teraz nie widzi dla siebie żadnych perspektyw. Ludzie nie postrzegają jej jako specjalisty w swoim fachu lecz jako tą, co zabiła. Po namowach szefostwa kancelarii jedzie do wioski Jukkasjärvi w małym zleceniem. Obowiązek podróży tłumaczy sobie tym, że może pomagając kancelarii pomoże też sobie.

Gdzieś obok Rebeki dzieją się inne wydarzenia, w których ona nie chce uczestniczyć. Policja próbuje rozwiązać zagadkę zabójstwa kontrowersyjnej pastor, której życie zarówno prywatne jak i zawodowe utrudniali zawzięci mężczyźni. Podejrzanymi mogą być właściwie wszyscy mężczyźni z okolicy. Sprawy komplikują się znacznie, gdy główny podejrzany zostaje znaleziony na dnie jeziora….

Podobne wpisy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.